Vyberte stranu

V dnešnej dobe je, čo sa zdravia a kozmetiky týka, kopec produktov, ktoré Vám „ zaručujú“, že sa budete cítiť pohodovo počas celého dňa, plný sviežosti a energie, bez obmedzujúceho pocitu prezliecť si cez deň tričko, či dať si osviežujúcu sprchu.

Ani ja som donedávna, nijako zvláštne, do hĺbky neriešila, či deodoranty hlavne antiperspiranty, ponúkané v obchodoch (za výhodné ceny) sú zdravotne nezávadné a či majú vplyv na naše zdravie. A aj keď obsahujú niečo, čo nám škodí, myslíme si, že po nejakom čase sa s tým vie organizmus vysporiadať sám a pomôže si. CHYBA!!!

Pomyslela som si že, „veď krásne vonia, necítim sa byť upotená a dokážem vydržať celý deň čerstvá“, nezohľadňovala som nejako fakt, že antiperspiranty obsahujú ťažké hliníkové soli. Až po čase Vám začne vŕtať hlavou, či tie soli naozaj nie sú pre naše zdravie príliš škodlivé a čo všetko v našom tele spôsobujú.

Preto, keď som sa rozprávala s Beátkou, ktorá sa o svoje skúsenosti delí na blogu beatazahumenska.sk  o tom, čo by som mohla začať používať namiesto týchto klasických antiperspirantov z obchodu, navrhla mi vyskúšať ALOE DEO STICK od FOREVER. Vysvetlila mi, že toto deo je vyrobené na prírodnej báze, obsahuje aloe vera, vďaka čomu je k pokožke jemný. Jeho aplikácia je tak bezproblémová aj po sprche, holení či depilácii. Nemusím sa báť žiadneho nepríjemného štípania či podráždenia pokožky.

Neobsahuje hliníkové soli a svojím zložením neupcháva potné žľazy, ktoré môžu vylučovať nadbytočné tekutiny prirodzeným spôsobom. Aloe vera už v zárodku ničí baktérie, ktoré spôsobujú nepríjemný zápach. Vie pôsobiť celodenne, bez pocitu zápachu potu a vonia neutrálne, vďaka čomu ho môžu používať aj muži aj ženy.

Keď som si v hlave premietala, že Aloe rastlinka je naozaj liečivá, používajú ju v zdravotníctve, dostať niektoré produkty v lekárni, dávalo mi to nejako zmysel a logiku a zamyslela som sa nad tým, že niečo pravdy na tom bude. A preto som si deo na skúšku kúpila.

Cítila som sa celý deň fajn a aj lepšie, pretože som vedela, že som si na seba nenaniesla opäť ďalšiu vrstvu hliníka. Naozaj som voňala neutrálne a to ma aj tešilo, pretože mám rada, ak na mne cítiť jednu vôňu a nie celú drogériu. Veľmi vítam, že pri každodennom používaní vydrží v pohode aj pol roka a v neposlednom rade cenu. Nie je to nič, čo zruinuje vaše – naše peňaženky, dokonca ušetrí, pretože naozaj dlho vydrží. Preto som za ALOE DEO STICK.