Vyberte stranu

Žienky moje. Čas pokročil. Za ten čas, čo som strávila na materskej a potom aj na rodičovskej
dovolenke so svojou staršou dcérou, ktorá už medzitým vyrástla na veľkú škôlkarku, sa veľa zmenilo.
Narodila sa mi mladšia dcéra, s ktorou mi moja staršia veľmi pomáha a ja som za ne Bohu veľmi
vďačná. Som s nimi doma a tak mám viac času premýšľať nad tým, ako svoj život zhodnotiť tak, aby som ja a moji najbližší boli spokojní.

V dnešnej dobe máme neskutočné množstvo príležitostí ako tráviť svoj voľný čas a dopriať si čokoľvek, čo chceme, sebe aj deťom.

Môžeme nakupovať kedy chceme a čo chceme. Dnes je to už celkom bežné a normálne. Avšak naše nároky a nároky našich detí sa zakaždým zväčšujú. J ako mamička na rodičovskej dovolenke sa nad tým zamýšľam stále viac a viac ako svoj život zhodnotiť tak, aby som bola spokojná ja aj moja rodina.

A tak kapitola PRÁCA sa mi v mojej hlave otvára vždy, keď si pomyslím na to, čo budem ďalej robiť a kde sa zamestnám po skončení rodičovskej dovolenky. Keďže moja predošlá pracovná zmluva bola na dobu určitú a je už dávno “po exspirácii” hútam nad tým stále častejšie. Chodiť pomaly za “minimálnu” každý deň od pondelka do piatka, niekam, kde presedím hodiny za počítačom, (čo som aj robila, kým som nešla na materskú), je pre mňa absolútne nelákavou predstavou. V minulej práci sme častokrát robili aj nadčasy, lebo “nestíhame” (veď to, že ani naše výplatné pásky nestíhali že boli nejaké nadčasy….). Mali sme šéfa, ktorý videl nás a mi jeho tak raz za mesiac a netušil ani ako sa volám. Poviem vám, nechce sa mi viac do takejto práce.

Nehovoriac o tom, že ak už máte rodinu, tak tá predstava o tom, že sa z práce musíte ponáhľať do škôlky, či školy, potom rýchlo nakúpiť, prídete domov a neviete či najprv variť, alebo sa s deťmi učiť. Tak toto ma totálne zabíja. Zrazu ani nevedieť, čo je to mať trošku súkromia pre seba. Moja polhodinka nerušenia. Nie, hlavne tomu sa chcem vyhnúť. Neuštvať sa v živote, ale prežiť ho plnohodnotne, najlepšie ako viem a najlepšie ako to pôjde. Dám zo seba maximum, aby som ja a moja rodina boli spokojní a aspoň z časti prežili taký život po akom túžime.

A tak som sa rozhodla.

Život mi do cesty privial jedno náhodné stretnutie a možnosť nazrieť do referenčného marketingu a som mu za to vďačná. Mám šťastie na skvelí tím ľudí, ktorí ma učia ako v tejto komunite fungovať a za tú dobu, čo som tam, začínam vidieť možnosti ako pomôcť sebe a ostatným, ktorí majú záujem vo svojom živote napredovať ako po zdravotnej, tak aj po finančnej stránke. Nie, nie žienky. Ja sa už teraz, keď mám rodinu, nechcem v živote naháňať, chcem si ho užívať a plnohodnotne prežiť. 

Na tejto ceste to pôjde 🙂

Nájdete ma: 

FB Agata Mojcherova

FB skupina: S dieťatkom doma

Instagram: agatamojcherova