Vyberte stranu

Keď som premýšľala akým témam sa chcem venovať na mojom webe, napadla mi aj téma Krása a Zdravie. Hmm, ťažká téma pre mňa, keďže som sa žiadnej známejšej kozmetike nevenovala a nejako ma to ani nelákalo začať riešiť túto oblasť.

V každom prípade zdravé a krásne chceme byť v každom veku a čo najdlhšie. Chceme sa samé v sebe, vo svojej koži cítiť čo najlepšie, chceme sa páčiť sebe a okoliu, chceme byť pre seba a okolie atraktívne a plné pozitívnej energie. A stále vo väčšej miere sa k nám pridávajú aj muži, ktorí sa starajú o svoj vzhľad.

Ja som sa tomuto začala venovať až keď som začala mať problémy s pleťou ( vyzerala som ako puberťáčka v 15 rokoch).
Po neskutočných mastičkách, maskách, krémoch kadečoho iného som naďabila na rastlinky: SKOROCEL A ALOE.

Skorocel, krásne čerstvo nazbieraný a vylúhovaný v 60 % – nom liehu je naozaj totálna TOP – ka. Je to hádam liek takmer na všetko kožné, s čím máte problémy. Čistí pleť do hĺbky, lieči a je naozaj perfektný.

A druhá rastlinka, ktorá má naozaj prekvapila je Aloe Vera. Takisto prenikne do hĺbky pokožky, pleť vyčistí a máte ju krásnu a jemnú, ako bábätko.
Ján osobne som vytrhala mojej svokre skoro všetky rastlinky z kvetináčov, ale tiež je veľmi dobrý aj GÉL ALOE, ktorý mi doporučila moja dobrá známa Beátka, ktorá vždy ochotne poradí, pomôže, vysvetlí.

Nikdy som nebola za drahú kozmetiku, ale čo mám osvedčené a čo viem, že mi pomohlo a že možno pomôže aj Vám, rada posuniem svoju skúsenosť ďalej. Nedám na tieto dva zázračné produkty prírody dopustiť. Skúste a uvidíte. Nie je to záležitosť stoviek eur a možno Vám pomôže zbaviť sa problému navždy.


Pekný deň priatelia